Fundusze Europejskie / Unia Europejska

Uporządkowanie systemu gospodarki wodno-ściekowej przy ul. Podgórnej i Okrężnej w Mielnie

W dniu 25 kwietnia 2017 r. wykonawca robót budowlanych, firma DOMAR Kazimierz Domaracki z Tatowa rozpoczął realizację inwestycji „Uporządkowanie systemu gospodarki wodno-ściekowej przy ul. Podgórnej i Okrężnej w Mielnie”.

Otwórz wpis...

Przebudowa sieci wodociągowej wraz z przyłączami wody oraz budowa przyłączy kanalizacji sanitarnej na ul. Słonecznej w m. Łazy

W dniu 1 czerwca 2016r. Prezes Zarządu Pani Wioletta Dymecka w imieniu Zakładu Wodociągowo-Kanalizacyjnego Sp. z o.o. podpisała umowę na "Przebudowę sieci wodociągowej wraz z przyłączami wody oraz budowę przyłączy kanalizacji sanitarnej" w ul. Słonecznej w m. Łazy.

Otwórz wpis...

Zakup pojazdu do odbioru odpadów komunalnych

W sierpniu 2014r. Spółka zakupiła nowy samochód do odbioru odpadów komunalnych o pojemności 18,0 m3 i DMC do 26 t wraz z systemem mycia pojemników i kompletnym zestawem do monitoringu transportowanych odpadów.

Otwórz wpis...

Zakup pojazdu do odbioru odpadów komunalnych

W sierpniu 2013r. Spółka zakupiła nowy samochód do odbioru odpadów komunalnych o pojemności 7,0 m3 i DMC do 7,5 t wraz z kompletnym zestawem do monitoringu transportowanych odpadów.

Otwórz wpis...

Modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Łazach

W sierpniu 2012r. została oddana do użytku zmodernizowana Stacja Uzdatniania Wody w Łazach.

Otwórz wpis...

Ta strona wykorzystuje pliki cookie (ciasteczka) w celu zapewnienia maksymalnej wygody korzystania z serwisu.